NEOS


Co to jest NEOS? Zobacz tutaj.
Wpisz w formularzu poniżej Twój adres email aby być na bieżąco z wiadomościami od nas. Sprawdź poniżej jak krok po kroku dołączyć do NEOS-u

Dołącz do nas

Tworzymy nowy system dla Polski

Naszym celem nie jest pokonanie starego systemu, ponieważ wierzymy, że ten wyeliminował się sam. Opieramy się na najnowszych technologiach i pasji członków społeczności. Korzystamy z naszych talentów i działamy w pełni transparentnie. Więcej

0
Członków w społeczności
0MLN
Wewnętrznej waluty GOLD

Krok po kroku

Dowiedz się jak krok po kroku dołączyć do społeczności NEOS, aby współdziałać i korzystać z pełni możliwości i efektów synergii.

HYMN SPOŁECZNOŚCI NEOS

KREATYWNA REWOLUCJA

Pracujemy nad

W sekcji poniżej znajdują się projekty, nad którymi pracujemy teraz. Możesz dołączyć do każdego z nich, jeśli masz czas, chęci i umiejętności. Zapraszamy!

Walka o zasoby naturalne

Jednym z ważniejszych projektów w NEOS jest obywatelska inicjatywa uwłaszczenia Polaków na zasobach naturalnych. Czytaj więcej w zakładce projekty.

Działania przeciw technologii 5g

Nie zgadzamy się z tym, że polski rząd bez porozumienia z ekspertami i stroną społeczną stawia na terenie polski maszty 5G.

Wolność od szczepień

Wspieramy wszelkie inicjatywy przybliżające nas do celu, którym jest wolność w decydowaniu w obszarze szczepień noworodków.

Doradca zawodowy

Jedną z podstawowych usług prowadzonych w NEOS jest wewnętrzny „Doradca Zawodowy”, który wspiera w przebranżowieniu się lub odnalezieniu się na rynku pracy.

Alternatywna waluta

Promujemy NEOSową walutę Gold jako alternatywną polską walutę. Chcemy uwolnić się od bankierów dodrukowujących pieniądze.

Praca w NEOS

Wierzymy w to, że im więcej się dzielisz tym więcej zyskujesz. Na początku wiąże się to z pewnym ryzykiem i niedowierzaniem, jednak energia projektu jest nośna, a efekty pracy satysfakcjonujące.

Budujemy Nowy System dla Polski

Dokonaj dobrowolnej wpłaty, korzystając z guzików znajdujących się poniżej, aby wesprzeć działalność promocyjną NEOS. Kanał Youtube Mateusza Jarosiewicza został usunięty przez cenzurę. Teraz wszystko w twoich rękach!

Dokonaj wpłaty przez Patreon
Dokonaj wpłaty przez PayPal
  • 48 9068 1013 0000 0000 0131 3863

  • PL 48 9068 1013 0000 0000 0131 3863 (SWIFT: GBWCPLPP)

NEOS Miasta i Kraj

Nowy System to nowoczesne gminy, miasta i państwo Polskie zarządzane oddolnie przez naród, gdzie decyzje podejmowane są na podstawie rzetelnych i wiarygodnych informacji, a dzięki technologii Blockchain wszystko jest transparentne i jawne dla ogółu.

  • Zakładanie firm w blockchain

  • Miasto z usługami dla użytkowników

  • IVoting czyli głosowanie przez sieć

  • Symulacja scenariuszy rozwoju miast

  • Zarządzanie miastem jak grą
  • Export wypróbowanych rozwiązań

NEOS


Wpisz w formularzu poniżej Twój adres e-mail aby otrzymać wiadomość o tym jak krok po kroku dołączyć do NEOS-u.